نیویورک: تحسین ارکستر سمفونی «واقعاً شگفت‌انگیز» شن یون

نوازندگان ارکستر سمفونی شن یون پس از اجرای‌شان در سالن استرنِ تالار کارنگی در روز شنبه، با تشویق پرشور مخاطبان مواجه شدند. مخاطبان تحت تأثیر زیبایی، آرامش و قدرت این موسیقی قرار گرفتند- درحالی که مردی آن را اینطور توصیف کرد: «ترکیبی جالب از آرامش و تعالی.» چند نفر نیز آن را «آسمانی» خواندند.

روسیه: بیستمین کنفرانس سالانۀ تبادل تجربه در مسکو برگزار شد

تمرین‌کنندگان فالون دافا از روسیه، اوکراین، بلاروس و لیتوانی برای حضور در بیستمین کنفرانس سالانۀ تبادل تجربه فالون دافا در مسکو گرد هم آمدند. بسیاری از آنها دربارۀ اینکه چگونه پس از حذف وابستگی‌های خود و دنبال کردن تعالیم دافا وقایع معجزه‌آسایی را تجربه کردند تجربیات‌شان را به اشتراک گذاشتند.

گزارش مینگهویی: 548 تمرین‌کننده فالون گونگ در اوت2019 دستگیر شدند

در میان این افراد دستگیرشده، یک نفر 9 روز پس از دستگیری در زندان درگذشت و 370 نفر همچنان در حبس هستند. با توجه به مسدود بودن انتشار طلاعات از سوی رژیم چین، تعداد تمرین‌کنندگان فالون گونگی که دستگیر می‌شوند و مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند، همیشه نمی‌تواند به‌موقع گزارش شود و همه اطلاعات نیز به‌راحتی در دسترس نیست.

استرالیا: راهپیمایی در ملبورن مورد تحسین عموم قرار گرفت

تمرین‌کنندگان فالون دافا از سراسر استرالیا در ملبورن گرد هم جمع شدند تا از ۱۱ تا ۱۳اکتبر در فعالیت‌هایی، شامل راهپیمایی، نشان دادن حرکات تمرین و کنفرانس تبادل تجربه تزکیه شرکت کنند.

اسلواکی: فعالیتی در هوهوِک خواستار پایان دادن به آزار و شکنجه

تمرین‌کنندگان در5 اکتبر برای معرفی فالون دافا و اطلاع‌رسانی دربارۀ آزار و شکنجه در چین در مرکز شهر گردهم آمدند. تمرین‌کنندگان تمرینات را نشان دادند، فلایرهایی را توزیع و دربارۀ این روش تزکیه با رهگذران صحبت کردند.

تایوان: تمرین‌کنندگان هماهنگ‌کننده، مطالعه گروهی و تبادل تجربه را برگزار می‌کنند

حدود ۲۰۰ هماهنگ‌کننده تمرین‌کنند‌گان فالون گونگ شرکت کردند. یکی از آنها گفت: «از طریق برقراری ارتباط و به اشتراک‌گذاری تجربه، یاد گرفته‌ام که به دیگران گوش دهم به‌جای اینکه مشتاق باشم آنچه را می‌خواهم بگویم.»

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2019