فاهویی چین | دافا در گذر از رنج و محنت‌ها به من قدرت بخشید

معلمی به‌عنوان آخرین راه برای درمان روماتیسم مفصلی‌اش، تمرینِ تزکیۀ شخصی فالون دافا را شروع می‌کند. او نه تنها سلامتی‌اش را به‌دست می‌آورد، خلق‌وخوی تندش را نیز رها می‌کند و به‌تدریج با سایرین با نیک‌خواهی رفتار می‌کند، اما طی آزار و شکنجه دافا به‌دست حزب کمونیست چین، مسئولین او و خانواده‌اش را به خاطر باوری که تازه به آن دست یافته بود، هدف قرار دادند.

گزارش‌های رسانه‌ای درباره بدترین دزدی اینترنتی از گوگل در تاریخ این شرکت

دوشنبه گذشته یک حمله سایبری به گوگل، ترافیک اینترنتی آن را تغییر مسیر داد و در خدماتش اختلال ایجاد کرد. در عصر دیجیتالِ امروز هیچ چیزی امن نیست. درحالی که گوشی هوشمند، رایانه و سایر دستگاه‌های الکترونیکیِ هر شخص به ابزاری برای نظارت بر هر حرکت او تبدیل شده‌اند، چطور قصد داریم از خودمان محافظت کنیم؟

برگزاری سمینار نه روزه فالون دافا در تورنتو

دومین سمینار رایگان نُه روزه فالون دافا پس از موفقیت نخستین سمینار در ماه سپتامبر، در مرکز شهر تورنتو برگزار شد. چند شرکت‌کننده شاهد بهبود فوری خود بودند، از جمله یک کایروپرکتر که گفت: «پس از اتمام دو کلاس اول، توانستم انرژی زیادی را احساس کنم. این غیرقابل باور است.»

گولدکوست، استرالیا: افزایش سطح آگاهی مردم درباره فالون گونگ و آزار و شکنجه در چین

تمرین‌کنندگان فالون دافا در روز 9 نوامبر 2018 در سرفرزپارادایز گولدکوست رویداد روزانه اطلاع‌رسانی برگزار کردند. بسیاری از گردشگران و ساکنان محلی، از جمله بسیاری از گردشگران چینی، با امضای دادخواستی، خواستار پایان دادن به آزار و شکنجه فالون گونگ در چین شدند.

تایوان: جمع‌آوری امضاء در نانجوآنگ در حمایت از طرح دعوی علیه جیانگ

تمرین‌کنندگان فالون گونگ در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۸، در خارج از مرکز بازدید‌کنندگان نانجوآنگ، واقع در بخش میائولی، تایوان، رویدادی را برگزار کردند تا از طریق آن تمرین فالون گونگ را اشاعه داده و درباره آزار و اذیت درحال وقوع در چین، سطح آگاهی مردم را افزایش دهند.

فاهویی چین | تمرین‌کنندگان مانند خانواده‌ام هستند

هر زمان که هم‌تمرین‌کنندگان از من تشکر می‌کنند، به آنها می‌گویم که این چیزی است که قرار بوده انجام دهم، و از آنها می‌خواهم که از من تشکر نکنند. من فقط مسیر تزکیه خودم را طی می‌کنم.

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2018