سوئد: حمایت فعال حقوق بشر و سایر افراد از فالون گونگ

فعالیت‌های اخیر فالون گونگ در میدان عمومی مینتورگت در استکهلم توجه و حمایت رهگذران از جمله یک فعال حقوق بشر را به خود جلب کرد که گفته است به زودی در یک کنفرانس حقوق بشر شرکت خواهد کرد و آزار و شکنجه فالون گونگ موضوع مهم مورد بحث در این نشست خواهد بود. او گفت: «ما برای شما مبارزه می‌کنیم!»

کنفرانس تبادل تجربه تزکیه 2019 در باد کیسینگن، بایرن: «تمام مشکلات به شادی تبدیل شد»

تمرین‌کنندگان فالون دافا از آلمان، اتریش و سوئیس برای شرکت در کنفرانس تبادل تجربه تزکیه در تاریخ 14 ژانویه 2019 در شهر کیسینگن، بایرن، گردهم آمدند. بیست و دو سخنران ماجراها و درک‌های خود را درباره تمرین تزکیه فالون دافا در زمینه‌های مختلف از کار بر روی پروژه‌ها فالون دافا گرفته تا غلبه بر خجالت و غرور و غلبه بر افسردگی را به اشتراک گذاشتند.

مرگ خانمی ۸۲ ساله چند ساعت‌ پس از دستگیری به‌علت توزیع مطالب اطلاع‌رسانی درباره فالون گونگ

خانمی 82 ساله هنگام صبح سالم و سرحال خانه‌اش را ترک کرد و فقط چند ساعت بعد از اینکه به‌دلیل توزیع مطالب اطلاع‌رسانی درباره فالون گونگ دستگیر شد، در بازداشت پلیس درگذشت. مرگ ناگهانی او چند هفته پیش از سال نوی چینی خانواده‌اش را دچار اندوه عمیقی کرده است. همچنان که جسدش در محل برگزاری مراسم تشییع جنازه باقی مانده است، آنها در حال تلاش برای اجرای عدالت برای عزیزشان هستند.

شن‌یون داستان‌هایی درباره امید را در اروپا و آمریکای شمالی به‌اشتراک می‌گذارد

از 7 تا 13 ژانویه 2019 شش شرکت تور هنرهای نمایشی شن یون در سراسر اروپا و آمریکای شمالی به اجرا پرداختند: ووکینگ و بیرمنگام، انگلستان؛ هیوستون، دالاس و فورت وورث، تگزاس؛ ساکرامنتو، کالیفرنیا؛ آرورا، ایلینوی؛ کیچنر و میسیساگا، کانادا.

تایوان: تمرین‌کنندگان فالون دافا ضمن ابراز قدردانی از استاد لی، سال نوی چینی را به ایشان تبریک می‌گویند

تمرین‌کنندگان فالون دافا در تایپه برای تبریک سال نوی چینی به استاد لی هنگجی، گرد هم آمدند. آنها تمرینات را انجام دادند و درباره تأثیرات مثبت فالون دافا بر زندگی‌شان صحبت کردند.

تجربه‌هایی معجزه‌آسا

خانمی که در حومه شهر زندگی می‌کند شرح می‌دهد که چگونه او و همسرش هر دو مستقیماً، مزایای شگفت‌انگیز ایمان به دافا را تجربه کردند.

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2019