(Minghui.org) کوه فوجی، واقع در حدود ۱۰۰ کیلومتری جنوب غربی توکیو، مرتفع‌ترین کوه در ژاپن است. این کوه نمادی مشهور برای ژاپن است و اغلب در آثار هنری و عکس‌ها به تصویر کشیده می‌شود و همچنین از سوی گردشگران و کوهنوردان مورد بازدید قرار می‌گیرد.

بسیاری از گردشگران چینی، درحالی‌که مناظر زیبایی را در آنجا می‌بینند، با یک تمرین‌کننده فالون گونگ به نام خانم وانگ نیز ملاقات کرده‌اند که با آنها درباره آزار و شکنجه فالون گونگ در چین صحبت کرده و به آنها کمک می‌کند تا از عضویت‌شان در حزب کمونیست و سازمان‌های وابسته به آن کناره‌گیری کنند.

کوه فوجی، ژاپن

دانشجوی دوره دکترا از پکن از لیگ جوانان خارج می‌شود

خانم وانگ، ساکن شهر یوشیدا، تقریباً هر روز برای صحبت با گردشگران چینی به پارک یاگیزاکی می‌آید.

یک روز در ماه اوت با مرد چینی جوانی که در محوطه چمن تنها نشسته بود شروع به صحبت کرد. مرد جوان دانشجوی دوره دکترا از پکن بود.

وقتی موضوع کناره‌گیری از حزب به میان آمد، او گفت که عضو حزب نیست و به دلیل سنش به‌طور خودکار از لیگ جوانان خارج شده بود. لیگ جوانان وابسته به حزب کمونیست چین برای دانش‌آموزان دوره متوسطه، دبیرستان و کالج است.

خانم وانگ توضیح داد: «منظورم کناره‌گیری از حزب در سطح بشری نیست. منظورم این است که با آسمان‌ها پیمان ببنیدید که تمام روابط و وابستگی‌های‌تان را با حزب قطع کنید، زیرا زمانی‌ که به لیگ جوانان ملحق شدید، عهد بستید که زندگی‌تان را وقف حزب کنید.»

مرد جوان در ابتدا متقاعد نشد، اما تمرین‌کننده با او بیشتر صحبت کرد درباره اینکه چگونه فالون گونگ به دست رژیم کمونیستی و با فریب‌های تبلیغاتی مانند «خودسوزی در میدان تیان‌آن‌من» تحت آزار و اذیت و توهین و افترا قرار گرفته است.

مرد جوان درنهایت موافقت کرد که به‌طور رسمی از لیگ جوانان خارج شود. او به نشانه احترام سرتعظیم فرود آورد و از او تشکر کرد.

دو پزشک از پکن حزب و لیگ جوانان را ترک کردند

یک روز اوایل ماه سپتامبر، خانم وانگ با دو پزشک از پکن در دامنه کوه فوجی ملاقات کرد. یکی از آنها خانمی از استان هیلونگ‌جیانگ و دیگری مردی از استان هوبئی بود.

درحالی‌که حرف می‌زدند، دو پزشک به هوای آلوده آکنده از دود و غبار در پکن اشاره کردند. سپس خانم وانگ درباره این صحبت کرد که چگونه اخلاقیاتِ رو به زوال در چین منجر به مشکلات بسیاری مانند دود، طاعون، آلودگی آب، مواد غذایی مسموم و واکسن‌های تقلبی شده است.

دو پزشک حرف‌هایش را تصدیق کردند.

هر دو پزشک توصیه خانم وانگ را قبول و از عضویت در حزب کمونیست و لیگ جوانان کناره‌گیری کردند.

دو دانشجوی چینی از لیگ جوانان و پیشاهنگان جوان خارج می‌شوند

خانم وانگ با دو دانشجوی چینی ملاقات کرد که دو سال در شهر چیبا تحصیل کرده بودند.

او با آنها درباره زادگاه‌شان صحبت کرد، درباره مشکلاتی که در سال‌های اخیر با آنها مواجه شده‌اند، مانند آلودگی آب و سبزیجات مسموم در استان‌های شاندونگ، هنان، هبی و شهر شیجیاجوانگ.

این دو دانشجو کاملاً از این مسائل آگاهی داشتند و تأیید کردند که ح.ک.چ منشأ سقوط اخلاقی در چین است.

درنهایت، هر دوی آنها موافقت کردند که از لیگ جوانان و پیشاهنگان جوان را خارج شوند. پیشاهنگان جوان سازمانی وابسته به حزب کمونیست چین برای دانش‌آموزان دوره ابتدایی است.