(Minghui.org) تمرین‌کنندگان فالون گونگ در 24 ژوئن 2017 با داشتن غرفه‌ای در نمایشگاه سلامتی جامعه چینی در هوستون شرکت کردند. حدود 30 غرفه‌دار در این نمایشگاه حضور داشتند که توسط رسانه چینی زبان، تلویزیون سلسله تانگ جدید و روزنامه اپک تایمز مستقر در آمریکا برگزار می‌شد.

غرفه فالون گونگ

فالون گونگ یا فالون دافا یک تمرین معنوی است که از زمان معرفی‌اش به عموم در سال 1992 در چین، برای میلیون‌ها نفر در سراسر جهان سلامت جسمی و روانی به ارمغان آورده است.

بسیاری از بازدیدکنندگان در مقابل غرفه فالون گونگ توقف کردند تا از مزایای این تمرین آگاه شوند. آنها همچنین مطلع شدند که تمرین‌کنندگان این تمرین صلح‌آمیز در طول 18 سال گذشته به دست رژیم کمونیست چین تحت آزار و شکنجه قرار گرفته‌اند.

خانمی در نمایشگاه سلامتی در هوستون درباره فالون گونگ آگاه می‌شود

تحت تأثیر قدرت شفادهی فالون گونگ

خانم هان از چین به نمایشگاه آمد تا روش‌هایی برای بهبود سلامتی پیدا کند زیرا شوهرش مبتلا به سرطان است.

یکی از داوطلبان در غرفه درباره شخصی به نام دکتر ونگ ژی‌یوآن با او صحبت کرد که مبتلا به بیماری اسکلروز جانبی آمیوتروفیک بود. آن یک بیماری عصبی پیشرونده است که سبب زوال تدریجی سلول‌های عصبی‌ای می‌شود که وظیفه کنترل حرکت ماهیچه‌ها را به عهده دارند. دکتر ونگ پس از 3 ماه تمرین فالون گونگ درمان شد. ALS نوعی اختلال نوروژنیک است که اغلب به عنوان بیماری لو گریک نیز شناخته می شود، (نام بازیکن معروف بیسبال آمریکایی که به این بیماری مبتلا شده بود.) سازمان بهداشت جهانی آن را یکی از پنج بیماری کشنده می‌داند.

نه تنها تمام علائم بیماری‌های دکتر ونگ از بین رفت بلکه وزنی را که در اثر بیماری از دست داده بود دوباره به دست آورد و حتی بیشتر از قبل افزایش وزن یافت.

آن شخص داوطلب توضیح داد که مزایای درمانی فقط محدود به آقای ونگ نیست بلکه افراد بی‌شماری با بیماری‌های غیر قابل درمان، پس از شروع تمرین به سرعت درمان شده‌اند.

خانم هان گفت از اینکه درباره فالون گونگ آگاه شده بسیار هیجان‌زده بود و اطلاعات را به شوهرش نیز خواهد داد.

یکی از بازدیدکنندگان پوستری درباره محبوبیت فالون گونگ در سراسر جهان می‌خواند.

مخالفت با رژیم کمونیست

چندین بازدیدکننده که از سرزمین اصلی چین به آمریکا مهاجرت کرده بودند تصمیم گرفتند با خروج از حزب کمونیست چین (ح.ک.چ) و سازمان‌های جوانان آن، مخالفت خود را با آزار و شکنجه وحشیانه رژیم کمونیست ابراز کنند.

از سال 2004 که  نُه شرح و تفسیر حزب کمونیست منتشر شد، جنبش «ترک ح.ک.چ» با نیروی فزاینده‌ای در چین و سراسر جهان شروع شده است.