ماکائو: گردشگران در تعطیلات سال نوی چینی درباره فالون دافا مطلع می‌شوند

داوطلبان اطلاعاتی درباره فالون دافا و آزار و اذیت آن در چین را در دو مکان گردشگری محبوب در ماکائو دایر کرد، چراکه بسیاری از گردشگران چینی برای گذراندن تعطیلات سال نو به سمت جنوب رفتند. یکی از عابران گفت: «حزب کمونیست در واقع فاسد است. امیدواریم که سقوط کند.» برخی تصمیم گرفتند در اعتراض به خشونت‌های رژیم از سازمان‌های حزب کمونیست خارج شوند.

دانمارک: شادی آشنایی با فالون گونگ در نمایشگاه سلامتی

تمرین‌کنندگان فالون گونگ در نمایشگاه سلامتی سالانه اودنس که در 17 و 18 فوریه 2018 برگزار شد شرکت کردند. بسیاری از بازدیدکنندگان نمایشگاه برای اولین بار بود که با فالون گونگ (یا فالون دافا) آشنا می‌شدند و اینکه چرا این روش از سال 1999 در چین تحت آزار و شکنجه قرار دارد. یکی از شرکت‌کنندگانی که تمرینات فالون گونگ را یاد گرفت چرخش انرژی را در بدنش احساس کرد. او گفت چنان احساس راحتی داشت که نمی‌خواست برود. 

اندونزی: تمرین‌کنندگان تمرین مدیتیشن باستانی را در جشن‌های سال نوی چینی معرفی می‌کنند

تمرین‌کنندگان فالون دافا در اندونزی با برگزاری رویدادهای عمومی در جاکارتا و بالی سال نوی چینی را جشن گرفتند. گردشگران از چین، کشوری که فالون دافا در حال حاضر در آنجا ممنوع است، جذب این تمرین شدند و فرصتی یافتند تا با مزایای فالون دافا آشنا شوند. بسیاری از مردم ضمن ابراز حمایت خود از دافا، دادخواست خاتمه این آزار و اذیت در چین را امضاء کردند. 

درخواست برای آزادی بانوی چانگچونی که هشت بار دستگیر شده است

یک مربی 45 سالۀ کالج فقط سه ماه پس از آزادی از زندان، دوباره به‌خاطر باورش به فالون گونگ دستگیر شد.

مردم سوئد از طریق نمایشگاه هنر جِن، شَن، رِن درباره فالون گونگ آگاه می‌شوند

یکی از بازدیدکنندگان در کتاب مهمان نوشت: «نقاشی‌ها کاملاً شگفت‌انگیز و پرمعنی بودند. قدرت و درستی‌ای که آنها با خود حمل می‌کنند قلب و روحم را تحت تأثیر قرار داد. سعی خواهم کرد که بر اساس اصول حقیقت، نیک‌خواهی، بردباری رفتار کنم.»

فالون دافا همسر برادرم را نجات داد

پس از اینکه مشخص شد قلب، کلیه و ریه‌های همسر برادر نویسنده به درستی عمل نمی‌کند و در‌حالی‌که در آستانه مرگ بود، اتفاق معجزه‌آسایی همه را شوکه کرد. 

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2018