مزایای فالون گونگ: معلمان (قسمت 4)

این گزارش وضعیت چهار معلم تمرین‌کننده در چین را به‌طور‌ برجسته‌ای مطرح می‌کند؛ معلمانی که انجام تمرین فالون گونگ وضعیت سلامتی و خصوصیات اخلاقی‌شان را بهبود بخشید. این معلمان با زندگی براساس اصول حقیقت، نیکخواهی و بردباری، با سایرین با مهربانی رفتار و وابستگی به منافع شخصی را رها کردند. با این حال، یکی از آنها بعداً به‌خاطر باورش تا سرحد مرگ شکنجه شد و سه نفر دیگر نیز تحت آزار و اذیتِ حزب کمونیست چین قرار گرفتند.

لاس وگاس، نوادا: کارگاه آموزش مدیتیشن آرامش و انرژی را به ارمغان می‌آورد

تمرین‌کنندگان فالون دافا در کتابخانه‌ای محلی در لاس وگاس رویدادی شامل پخش فیلم‌های ویدئویی مجموعه‌ سخنرانی‌های 9 روزه و آموزش تمرینات به شرکت‌کنندگان را برگزار کردند. دین هلر، سناتور ایالات متحده، با ارسال نامه‌ای به تمرین‌کنندگان در نوزدهمین سالروز جهانی فالون دافا، از آنها برای کمک به جامعه تشکر کرد.

نمایش‌ها در اسکاتلند که بلیط‌شان به‌طور کامل به‌فروش رفت، به تور جهانی 2018 شن یون پایان داد

در شب 21 مه 2018، هنرهای نمایشی شن یون آخرین اجرای این فصل خود را در ادینبورگ، انگلستان، ارائه کرد. در این فصل، این شرکت مستقر در نیویورک بیش از 500 اجرا در بیش از 130 شهر داشت. یک بالرین سابق درباره این نمایش گفت: «آن فوق‌العاده ما را تحت تأثیر قرار داد. واقعاً به گریه افتادیم. آن به ما این قدرت را می‌دهد تا با وجود تمام مشکلات در زندگی، همچنان ادامه دهیم.»

پاریس: جشن روز جهانی فالون دافا در میدان آزادی و حقوق بشر

جمعیت گردشگران از کشورهای مختلف توقف کردند تا جشن روز جهانی فالون دافای سال 2018 را نگاه کنند که شامل نمایش تمرین‌ها و رقص سنتی چینی و اجرای موسیقی بود.

جشن روز جهانی فالون دافا در کِبک

درحالی‌که تمرین‎کنندگان و حامیان فالون دافا مزایای ناشی از این تمرین را در روز جهانی فالون دافا گرامی ‎داشتند، در دفاع و حمایت از تمرین‎کنندگانی که امروزه در چین با آزار و شکنجه روبرو هستند، صحبت کردند.

جشن روز جهانی فالون دافا در رومانی

تمرین‌کنندگان از سراسر رومانی برای شرکت در مجموعه رویدادهای برگزار شده در بخارست به مناسبت بیست و ششمین سالگرد معرفی فالون دافا به عموم مردم در چین، گرد هم آمدند.

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2018