کنفرانس تبادل تجربه در سوئیس: فالون دافا قلب‌ ما را بهبود می‌بخشد

اولین کنفرانس تبادل تجربه فالون دافای سوئیس به زبان آلمانی در ۱۳اکتبر۲۰۱۹ در زوریخ برگزار شد. در میان ۱۹ تمرین‌کننده‌ای که در این کنفرانس صحبت کردند افرادی بودند که فقط شش ماه و همچنین افرادی که بیش از ۲۰ سال پیش تمرین فالون دافا را شروع کرده بودند. آنها درباره چگونگی به‌کارگیری اصول فالون دافا ، حقیقت، نیک‌خواهی، بردباری در زندگی روزمره‌شان، تجربه‌هایشان را به اشتراک گذاشتند.

30 تمرین‌کننده فالون گونگ در چین در سپتامبر2019 به‌دلیل امتناع از نفی ایمان خود، به زندان محکوم شدند

تعدادی از این تمرین‌کنندگان به‌دلیل مطالعه گروهی کتاب‌های فالون گونگ محکوم شدند، در حالی که اکثریت به‌دلیل اطلاع‌رسانی درباره آزار و شکنجه باور خود، از جمله توزیع مطالب اطلاع‌رسانی یا صحبت مستقیم با مردم درباره آن، محکوم شدند.

نیویورک: تحسین ارکستر سمفونی «واقعاً شگفت‌انگیز» شن یون

نوازندگان ارکستر سمفونی شن یون پس از اجرای‌شان در سالن استرنِ تالار کارنگی در روز شنبه، با تشویق پرشور مخاطبان مواجه شدند. مخاطبان تحت تأثیر زیبایی، آرامش و قدرت این موسیقی قرار گرفتند- درحالی که مردی آن را اینطور توصیف کرد: «ترکیبی جالب از آرامش و تعالی.» چند نفر نیز آن را «آسمانی» خواندند.

کنفرانس گروه مارش تیان گوئو در آتن، یونان برگزار شد

صد نفر از اعضای گروه مارش تیان گوئو از سراسر اروپا، برای برگزاری راهپیمایی و کنفرانس تبادل تجربه در آتن گردهم آمدند تا تجربیات خود دربارۀ چگونگی پیشرفت‌شان در هردو زمینۀ معنوی و مهارت‌های موسیقی بر اساس اصول فالون دافا را به اشتراک بگذارند.

تغییر خودم منجر به غلبه پسرم بر اعتیادش به اینترنت شد

تمرین‌کننده‌ای که از رهایی پسرش از دام اعتیاد به اینترنت که شدت می‌یافت، ناامید شده بود، درک می‌کند که ضروری است خودش را رشد و ارتقاء دهد و شروع به مطالعه فشرده و دقیق‌تر آموزه‌های دافا می‌کند. او نه تنها آرامش خاطر به دست می‌آورد، بلکه پسرش نیز شروع به بهبود می‌کند.

اشتیاقم برای بودنِ دوباره در کنار پدرم

بانویی جوان دوران کودکی خود را شرح می‌دهد که از میان آزار و شکنجه فالون دافا در چین و مسیر پیچیده‌ای گذشت که در نهایت باعث شد به امید دست یابد.

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2019