اعضای پارلمان کانادا «نامه‌ای از ماسانجیا» را تماشا می‌کنند و خواستار آزادی سان چیان می‌شوند

اعضای پارلمان کانادا پس از مشاهده فیلم مستندِ نامه‌ا‌ی از ماسانجیا در پارلمان این کشور، تحت تأثیر گرفتاری و وضعیت دشوار بازیگر اصلی این فیلم و تمرین‌کنندگانی که در چین تحت آزار و شکنجه قرار می‌گیرند، قرار گرفتند و اندوهگین شدند. سناتوری گفت: «آنچه برای شهروند کانادایی سان چیان و سایر تمرین‌کنندگان فالون گونگ رخ می‌دهد، به‌طور واضح نقض اعلامیه جهانی حقوق بشر سازمان ملل و کنوانسیون این سازمان علیه شکنجه است.»

831 تمرین‌کننده فالون گونگ بین ژانویه و نوامبر 2018 به زندان محکوم شدند

درحالی‌که به هفتادمین سالروز صدور بیانیۀ جهانی حقوق بشر نزدیک می‌شویم، تعداد بی‌شماری از تمرین‌کنندگان فالون گونگ در چین به‌خاطر اجتناب از انکار باورشان همچنان در معرض موارد نقض حقوق بشر قرار دارند. به‌تازگی تأیید شده که 31 تمرین‌کننده در نوامبر 2018 به زندان محکوم شدند که تعداد تمرین‌کنندگان محکوم‌شدۀ امسال را تاکنون به 831 نفر می‌رساند.

محکومیت سنگین‌تر برای خانمی بخاطر لغو اظهاریه‌ نفی باورش که تحت فشار شدید گفته بود

تمرین‌کننده فالون گونگ70 ساله‌ای بعد از اینکه با زور و تهدید تمرین قالون گونگ را نفی کرد به ۲ سال و نیم حبس در خارج از زندان محکوم شد. اما وقتی حرفش را پس گرفت و آن را رد کرد حکمش به ۲ سال و نیم حبس و پرداخت ۲۰ هزار یوان جریمه تغییر کرد. وقتی خانواده‌اش از مقامات قضایی خواستند که با ضمانت پزشکی او را آزاد کنند، به آنها گفته شد: «به من ربطی ندارد اگر در آنجا بمیرد.»

استرالیا: رسانه‌ها تلاشِ ناکامِ کنسولگری چین برای ممانعت از شرکت تمرین‌کنندگان در راهپیمایی را افشاء می‌کنند

وقتی تلاشِ کنسولگری چین برای جلوگیری از شرکت تمرین‌کنندگان در راهپیمایی افشاء شد، این نگرانی‌ها مطرح شد که چین به‌طور فعالانه‌ای درحال مداخله با امور داخلی استرالیا است.

پنسیلوانیا: استقبال از گروه مارش تیان گوئو در راهپیمائی کریسمس

از این گروه دعوت شد تا در ۳۰ نوامبر در مراسم راهپیمایی سالانه کریسمس در چستر غربی شرکت کند. راهپیمایی مذکور یکی از ده رویداد برتر کریسمس آمریکا در ایالات متحده برای دیدن بابانوئل نامیده شد. باوجود بارش باران، نزدیک به ۴۰ هزار نفر بیرون به خیابان‌ها آمدند تا تعطیلات را جشن بگیرند.

بانویی به‌خاطر شکایت علیه بدرفتاری‌ها در زندان با کیفر مواجه می‌شود

خانمی ۶۹ ساله در شهر چونگ‌چینگ به اتهام ارائه شکایت علیه آزار و شکنجه اعمال‌شده در خصوص او در زندان زنان چونگ‌چینگ، با کیفر مواجه می‌شود. این درحالی است که او به دلیل خودداری از انکار باورش به فالون گونگ، در آنجا زندانی شد.

عناوین مهم


اخبار اخیر

© Copyright Minghui.org 1999-2018