(Minghui.org) تمرین‌کنندگان فالون گونگ طی ۱۹ سال گذشته به‌طور خستگی‌ناپذیری تلاش کرده‌اند تا به مردم در درک اینکه فالون گونگ چیست کمک کنند و در سال‌های اخیر، آنها را آگاه کرده‌اند که خروج از حزب کمونیست چین (ح.ک.چ) آینده بهتری را برای آنها به ارمغان خواهد آورد. بسیاری از افرادی که تصمیم گرفتند از ح.ک.چ فاصله بگیرند، از تلاش‌های تمرین‌کنندگان قدردانی کردند و اظهار داشتند که از تصمیم‌شان دراین‌خصوص بسیار خوشحال هستند. در اینجا شرح تعداد معدودی از تورنتو ارائه می‌شود.

محقق مهمان از آکادمی علوم چین: از معلم شما سپاسگزارم!

آقای لیو، یکی از محققان مهمان دانشگاه از آکادمی علوم چین، به یک تمرین‌کننده فالون گونگ گفت که مردم چین باید از سد مسدودسازی اینترنت عبور کنند تا به اطلاعات در خارج از کشور دسترسی پیدا کنند. او همچنین خاطرنشان کرد که می‌دانست خودسوزی در میدان تیان صحنه‌سازی شده بود.

او برای مدت طولانی صحبت کرد و از تمرین‌کننده سؤالات بسیاری پرسید. آقای لیو پس از درک اهمیت خروج از سازمان‌های کمونیستی، گفت: «لطفاً به من کمک کنید تا حزب را ترک کنم! چگونه می‌توانم از شما تشکر کنم؟» تمرین‌کننده گفت: «نیازی به تشکر از من نیست. به‌جای آن می‌توانید از معلمم تشکر کنید.» آقای لیو گفت: «بله، از معلم شما سپاسگزارم!»

محققانی که در دانشگاه تورنتو به درجه دکترا نائل شدند: شما امید ملت ما هستید!

آقای لی و خانم لیو محققان فارغ‌التحصیل دکترا در دانشگاه تورنتو هستند. آنها بیش از یک ساعت با یک تمرین‌کننده فالون گونگ صحبت کردند. این تمرین‌کننده با آنها درباره خودسوزی ساختگی، جنایات حزب کمونیست چین (ح.ک.چ) درخصوص برداشت اعضای بدن تمرین‌کنندگان فالون گونگ و اهمیت خروج از سازمان‌های کمونیستی صحبت کرد. آنها با‌دقت گوش دادند و سؤالات بسیاری پرسیدند. آگاهی از این وقایع آنها را شوکه کرده بود و تصمیم گرفتند از سازمان‌های کمونیستی کناره‌گیری کنند.

تمرین‌کننده فالون گونگ به آنها گفت: «امیدوارم اطلاعات‌تان را با خانواده‌هایتان به اشتراک بگذارید و برای آنها نیز ایمنی به‌ارمغان ببرید.» خانم لیو تمرین‌کننده را در آغوش گرفت و گفت: «بسیار سپاسگزارم! امروز دیدگاه‌هایم را تغییر دادید. سرانجام به آنچه اتفاق افتاده است آگاه شدم. شما قهرمانان واقعی و امید ملت ما هستید!»

بانوی چینی از تمرین‌کننده فالون گونگ با احترام سپاسگزاری می‌کند

خانم دیگری به نام لیو، که از چین آمده بود تا با اعضای خانواده‌اش در تورنتو دیدار کند، به صحبت‌های یک تمرین کننده فالون گونگ درباره این مسائل گوش کرد. او گفت: «از شما بسیار سپاسگزارم که این موضوعات را به من گفتید! من عضو حزب کمونیست نیستم. آنها به‌خاطر سابقه‌ خانوادگی‌ام به من اجازه ندادند به آن ملحق شوم، اما از زمانی که جوان بودم، عضو پیشاهنگان جوان بوده‌ام. لطفاً به من کمک کنید تا از آن خارج شوم»

او رفت اما بعد از چند گام به عقب برگشت. ضمن ادای احترام با فشردن کف دستانش در مقابل قفسه سینه‌اش، صمیمانه ابراز کرد: «از شما بسیار سپاسگزارم! شما موضوعات بسیاری را به من گفته‌اید که نمی‌دانستم.»

مقام رسمی شهرداری شانگهای: از شما متشکرم که انتخابی فوق‌العاده عالیدر اختیارم گذاشتید!

یک مقام دولتی شهرداری شانگهای و همسرش تمرین‌کنندگان فالون گونگ را در یک مکان گردشگری دیدند. وقتی یکی از تمرین‌کنندگان با آنها صحبت کرد، همسر سعی کرد شوهرش را کنار بکشد، اما او اصرار داشت به صحبت‌های تمرین‌کننده گوش بدهد. در جریان این گفتگو، مقام رسمی درباره فالون گونگ آگاه شد و از سازمان‌های کمونیستی که قبلاً ملحق شده بود کناره‌گیری کرد. او به تمرین‌کننده گفت: «از شما متشکرم که انتخابی فوق‌العاده عالی در اختیارم گذاشتید.» او همچنین بروشورهای روشنگری حقیقت را پذیرفت و تمرین‌کننده را مورد تحسین قرار داد: «این حاکی از تواضع بسیار زیاد شما است! این فوق‌العاده است!»

تاجر: ششمین بار است که این موضوع را می‌شنوم. بله، لطفاً به من کمک کنید کناره‌گیری کنم.

آقای وانگ، تاجری از استان شاندونگ، از تمرین‌کننده فالون گونگ، خانم ژانگ پرسش‌های بسیاری درباره فالون گونگ پرسید. پس از دریافت پاسخ سؤالاتش، گفت: «از سفر لذت می‌برم. تمرین‌کنندگان فالون گونگ را در همه جای آسیا، اروپا و آمریکای شمالی دیده‌ام. این ششمین بار است که با کسی درباره فالون گونگ صحبت کرده‌ام. قبلاً نمی‌توانستم تصمیم بگیرم از حزب کمونیست کناره‌گیری کنم، اما اکنون متوجه نیت خوب و صداقت شما شده‌ام. بله، لطفاً به من کمک کنید. از صمیم قلبم از کار‌ی که انجام می‌دهید قدردانی می‌کنم.»

مقام رسمی نظامی: باید کناره‌گیری کنید! حزب کمونیست مردم را فریب داده و قتل‌عام می‌کند!

خانم شان، مهاجری از چین و مقام نظامی سابق چین، دو سال پیش با یک تمرین‌کننده فالون گونگ در محله چینی‌ها ملاقات کرد و تصمیم گرفت از سازمان‌های کمونیستی خارج شود.

او دوباره تمرین‌کنندگان فالون گونگ را در محله چینی‌ها دید و به تمرین‌کننده گفت که درباره شرارت حزب کمونیست چین کاملاً آگاهی دارد. «پس از بازنشستگی از ارتش، حزب هرگز به وعده‌هایی که به ما داد عمل نکرد. نمی‌توانید به ح.ک.چ اعتماد یا به آن باور داشته باشید.» سپس دوباره با دوستش آمد. هنگامی که تمرین‌کننده با دوستش درباره فالون گونگ و خروج از حزب کمونیست چین صحبت کرد، خانم شان به دوستش گفت: «شما باید حزب را ترک کنید! حزب کمونیست مردم را فریب داده و قتل‌عام می‌کند!»