(Minghui.org) چند مقاله به مناسبت جشن روز جهانی فالون دافا را مطالعه کردم و تحت تأثیر تمام افکار و اعمال درست نویسندگان قرار گرفتم. مقالات توسط تمرین‌کنندگان از چین و خارج از کشور، پیر و جوان و از اقشار مختلف جامعه نوشته شده است. تجربه شخصی آنها خالص و تأثیرگذار بود. معتقدم که این مقالات برای افراد غیر‌تمرین‌کننده مناسب است و می‌توانند زیبایی دافا را به آنها نشان دهند، بنابراین آن مقالات را به همسرم نشان دادم و او نیز آنها را با دقت خواند. او از خواندن آنها خوشحال شد. در روزهای بعد، به من یادآوری کرد که افکار درست بفرستم و تمرین‌های فالون دافا را انجام دهم.

همسرم سابقاً از بازی مایونگ لذت می‌برد، اما پس از خواندن این مقالات او برای مدت زمان طولانی بازی را کنار گذاشت. در طول تعطیلات، او برای انجام کارهای خانه، گل‌دوزی یا نگهداری از سبزیجات در مزرعه می‌ماند. او دیدگاه بسیار مثبتی راجع به دافا دارد و فرد درستکارتری شده است. استاد از شما سپاسگزارم! از دافا متشکرم! با تشکر از تمرین‌کنندگانی که این مقالات را نوشتند.

من همچنین این مقالات را به برادر و یکی از همکارانم داده‌ام. برادرم در شهر زندگی می‌کند او سابقاً فالون دافا را تمرین می‌کرد، اما به‌دلیل اینکه بیش ازحد مشغول کار شد تمرین را کنار گذاشت.

در مورد همکارم، او قبلاً حزب کمونیست چین را ترک کرده بود. او پس از خواندن این مقالات، سؤالات بسیاری درباره دافا از من پرسید و همچنین پیش‌قدم شد تا با شوهرش به‌منظور خروج از حزب صحبت کند.

هفته گذشته نسخه‌ای از هفته‌نامه مینگهویی را برای تمرین‌کننده‌ای بردم. همسر آن تمرین‌کننده گفت: «من دوست دارم مطالبی در مورد فالون دافا بخوانم. مقالات به‌مناسبت جشن روز جهانی فالون دافا بسیار خوب است.»